2. Мондиал 2010
  3. Санфрече с Илиян Стоянов загуби дебютния си мач в Шампионската лига на Азия

Санфрече с Илиян Стоянов загуби дебютния си мач в Шампионската лига на Азия

Хирошима Санфрече с Илиян Стоянов в състава си загуби с 0:1 от Шандон Лунен първия си мач в Шампионската лига на Азия. Българският национал, който до скоро лекуваше контузия, започна като титуляр и остана на терена до края на двубоя.

Единственото попадение в мача в Япония отбеляза Хан Пен в 76-ата минута. Под ръководството на новия треньор Бранко Иванкович, Шандон се надява на по-добро представяне, след като бе елиминиран още в групите миналата година.

Санфрече пък дебютира в надпреварата. Миналата година отборът на Коловати, който не е повикан от селекционера Станимир Стоилов за контролата с Полша на 3 март, завърши на 4-ото място в ДЖЕЙ-лигата и получи право да играе в най-престижния клубен турнир на азиатския континент.

Двата отбора са в група „Н” заедно с Аделаиде Юнайтед от Австралия и Похан Стийлърс от Южна Корея.

Уеб доволен от съдийството си на финала

Англичанинът Хауърд Уеб е доволен от своето съдийство на финалния мач на Мондиал 2010 между Испания и Холандия.

Ериксон остава начело на Кот д'Ивоар

Футболната федерация на Кот д'Ивоар ще предложи нов договор на селекционера на националния тим Свен-Йоран Ериксон, въпреки провала на световното първенство в Република Южна Африка

Вече сме 43-и в света, зад „световните сили” Габон, Перу, Япония

Националният отбор на България падна с още 4 позиции в месечната класация на ФИФА

Интересни факти за Мондиал 2010 - в цифри

Феновете са инжектирали общо 5 млрд. долара в икономиката на Южна Африка

Дел Боске никога не провесва мустак

Синът на железничаря донесе най-голямата радост на Испания

Иниеста: За момент помислих, че съм в засада

"Да направиш милиони хора щастливи е наистина безценно чувство", смята испанският национал

Пуйол се отказа от "Ла Фурия" на върха

Испанският бранител изигра за страната си 90 мача

Уругвайците бяха посрещнати от "синьо" море в Монтевидео

Около 150 хиляди души посрещнаха националния отбор по футбол на Уругвай, който се прибра в родината си след изненадващото класиране на четвърто място на световното първенство в Република Южна Африка

Хауърд Уеб: Това бяха най-тежките два часа в живота ми

„Изтощих се физически и емоционално. Всъщност, ФИФА ме подкрепи след мача”, сподели Уеб.