2. Мондиал 2010
  3. Интернасионал разби Чивас в полуфиналeн мач за Купата на Южна Америка

Интернасионал разби Чивас в полуфиналeн мач за Купата на Южна Америка

Интернасионал разби Чивас с 4:0 в полуфинален мач реванш за Купата на Южна Америка. Домакините буквално смазаха своя съперник и можеха да вкарат още попадения. Първото попадение бе дело на Д'Алесандро в 20-ата минута от дузпа, а 17 минути по-късно отново той удвои резултата. В 44-ата минута Нилмар направи 3:0, а в 70-ата минута отново той оформи крайното 4:0. Първият мач завърши 2:0 в полза на Интернасионал.

Интернасионал разби Чивас с 4:0 в полуфинален мач  реванш за Купата на Южна Америка. Домакините буквално смазаха своя съперник и можеха да  вкарат още попадения. Първото попадение бе дело на Д'Алесандро в 20-ата минута от дузпа, а 17 минути по-късно отново той удвои резултата. В 44-ата минута Нилмар направи 3:0, а в 70-ата минута отново той оформи крайното 4:0. Първият мач завърши 2:0 в полза на Интернасионал.
Уеб доволен от съдийството си на финала

Англичанинът Хауърд Уеб е доволен от своето съдийство на финалния мач на Мондиал 2010 между Испания и Холандия.

Ериксон остава начело на Кот д'Ивоар

Футболната федерация на Кот д'Ивоар ще предложи нов договор на селекционера на националния тим Свен-Йоран Ериксон, въпреки провала на световното първенство в Република Южна Африка

Вече сме 43-и в света, зад „световните сили” Габон, Перу, Япония

Националният отбор на България падна с още 4 позиции в месечната класация на ФИФА

Интересни факти за Мондиал 2010 - в цифри

Феновете са инжектирали общо 5 млрд. долара в икономиката на Южна Африка

Дел Боске никога не провесва мустак

Синът на железничаря донесе най-голямата радост на Испания

Иниеста: За момент помислих, че съм в засада

"Да направиш милиони хора щастливи е наистина безценно чувство", смята испанският национал

Пуйол се отказа от "Ла Фурия" на върха

Испанският бранител изигра за страната си 90 мача

Уругвайците бяха посрещнати от "синьо" море в Монтевидео

Около 150 хиляди души посрещнаха националния отбор по футбол на Уругвай, който се прибра в родината си след изненадващото класиране на четвърто място на световното първенство в Република Южна Африка

Хауърд Уеб: Това бяха най-тежките два часа в живота ми

„Изтощих се физически и емоционално. Всъщност, ФИФА ме подкрепи след мача”, сподели Уеб.