90 минути скука между Монтана и Миньор – 0:0

Приключи срещата от 3-ия кръг на „А” група, между отборите на Монтана и Миньор, като срещата завърши при резултат 0:0. Двата отбора не показаха нищо особено за целия мач, който ще бъде запомнен с по едно положение, пред двете врати, както и не отсъдената дузпа за Монтана в последните секунди на двубоя.

90 минути скука между Монтана и Миньор  – 0:0

Приключи срещата от 3-ия кръг на „А” група, между отборите на Монтана и Миньор, като срещата завърши при резултат 0:0.  Двата отбора не показаха нищо особено за целия мач, който ще бъде запомнен с по едно положение, пред двете врати, както и не отсъдената дузпа за Монтана в последните секунди на двубоя.

Първото полувреме на двубоя, не може да бъде запомнено с нищо интересно. Двата отбора не създадоха нито една опасна ситуация, като дори нямаше удар в очертанията на, която и да е от двете врати.  Домакините от Монтана се справиха по-добре от гостите, като владееха повече топката, а и се опитваха да създават повече опасности, но нито една атака не доведе до реална опасност за Чворович. Що се отанася до гостите от Перник, те изиграха много слабо първо полувреме, но с огледа нивото на двата отбора не изглеждаха толкова слабо, колкото реално бяха.
Второто полувреме започна малко по-динамично, като дори феновете на Монтана допринесоха затова, чрез няколко факли и димки. Футболистите на Монтана започнаха да атакуват доста настоятелно, но отново не успяваха да стигнат до вратата на Миньор.
Първото опасно положение се дойде в 71-та минута, като изненадващо бе за Миньор.Трифонов бе изведен по лявото крило, като успя да пробие, но Цанков разгада ситуацията и скъси ъгъла, благодарение на което успя да отрази изстрела на Трифонов.
Десет минути по-късно дойде и най-сериозното положение и за Монтана. След центриране от корнер, Николов бе оставен непокрит и успя да играе с Глава, като насочи топката до лявата греда на вратата, но Чворович с блестяща намеса успя да спаси.
Мачът можеше да завърши с истинска драма, отборът на Монтана стигна до корнер в добавеното време, от който последва игра с глава на Николов, след което топката срещна ръката на защитник на Миньор, но главния съдия Георги Йорданов не отсъди дузпа.
След това равенство домакините от Монтана събраха актив от 5 точки, а тези на Миньор 4.
Марек помоли Перник да тренира на Стадиона на мира

Общинарите в Перник ще решават каква да е цената за ползване на сесия утре

Коматево посреща финала за Купата на Аматьорската футболна лига

Верея и Миньор ще спорят за отличието

Стойчо Стоев: Миньор Перник ми помогна много

Един състав винаги има нужда от но­ви лица, имаме набелязани футболисти и вече водим разговори с тях, заяви Стоев

Общинският съвет в Перник прекрати концесията на Миньор 1919 за стадион "Звезда"

Футболният клуб не превеждал договорените 10 000 лева на година и не създал работни места

Наказаха Миньор Перник с лишаване от домакинство

Наказанието ще бъде изтърпяно на двубоя срещу Велбъжд Кюстендил, който е на 6 април

Фенове на Миньор сътвориха поредния екшън в Перник

Тези, които отговарят за носилката - Готвачо и Пожаро, също са налетели към пейката на гостите, споделиха очевидци за Novsport.com