2. - Лига Европа
  3. Еспаньол не се даде на Ференцварош, изравни в 96-ата минута (ВИДЕО)

Еспаньол не се даде на Ференцварош, изравни в 96-ата минута (ВИДЕО)

Испанците са сигурни за 1/8-финалите, унгарците трябва да бият Лудогорец

Еспаньол измъкна 2:2 при гостуването си на Ференцварош в мач от група "Н" на Лига Европа, където е и българският Лудогорец.

Унгарците пропуснаха дузпа, а в 90-ата минуута реализираха нова такава за 2:1. В 96-ата минута “папагалчетата” изравниха след попадение на Сержи Дардер. Така Ференцварош се нуждае от победа на българска земя, за да се класира за сметка на “орлите”.

Треньорът на барселонския тим Пабло Мачин даде шанс на много свои резервни футболисти.

Срещата в Будапеща започна с две добри спасявания на вратата на каталунците Диего Лопес - в петата и осмата минути. В 22-ата унгарците стигнаха до попадение. Сигер беше на точното място, за да отбележи, след като преди това топката беше срещнала гредата след изпълнение от пряк свободен удар. В 30-ата Пипа направи впечатляващ рейд и върна назад Мелендо, който насочи в мрежата за 1:1.

В 64-ата Исаел от състава на домакините удари греда. В 77-ата съдията назначи дузпа за унгарския тим. Диего Лопес парира след удара от 11-те метра на Исаел.
Фон Витри: Лудогорец може да стигне до елиминациите

Норвежкият защитник на Лудогорец говори след равенството с Виктория Пилзен

ПАОК и Десподов паднаха на „Тумба“(ВИДЕО)

Лондонският Челси разби вкъщи белгийския Гент

Какъв мач! Юнайтед пропиля аванс от два гола срещу Порто, но Магуайър спаси тима си от загуба в края (ВИДЕО)