2. - Лига Европа
  3. Бивш ас на ЦСКА наказа Лацио (ВИДЕО)

Бивш ас на ЦСКА наказа Лацио (ВИДЕО)

Жуниор Мораеш вкара за 2:2, Динамо (Киев) с шанс да продължи в Лига Европа

Лацио завърши 2:2 с гостуващия Динамо (Киев) в първия им мач от 1/8-финалите на Лига Европа.

През първата част двата тима не успяха да си вкарат гол, след като домакините не играха на обичайното си високо ниво, а гостите бяха предпазливи и рядко атакуваха.

След почивката изненадващо гостите поведоха с попадение на Виктор Циганков (52), който се разписа след асистенция на Беседин. Голмайсторът на „орлите” Чиро Имобиле обаче бързо възстанови равенството, възползвайки се от подаване на Фелипе Андерсон (62), който сам направи обрата пълен след пас на Милинкович-Савич.

Лацио натисна в търсене на още едно попадение, за да си осигури по-комфортен аванс преди реванша, но ненадейно инкасира второ във вратата си. Бившият нападател на ЦСКА Жуниор Мораес (79) получи топката от Циганков и вкара най-впечатляващия от всички голове, шокирайки „орлите” и оформяйки крайния резултат. В последните секунди Имобиле имаше шанс да донесе победата за домакините, но сантиметри го разделиха от гола, след като топката срещна страничната греда.

Така Динамо има леко предимство преди реванша след седмица от 20:00 часа в Киев най-вече заради двата си гола на чужд терен.

С efbet и Лудогорец тръпката се мести в Пилзен, Брюксел, Рим и Лион!

Право на участие в томболата има всеки на и над 18-годишна възраст

Лудогорец пуска утре билетите за Лига Европа

Вижте какво съобщиха от Разград

Лудогорец започва със Славия (Прага) в Лига Европа

Вижте пълната програма

ОБЗОР: Десподов вкара в Дъблин, ПАОК в Лига Европа (ВИДЕО)

Аякс, Бешикташ и Андерлехт също ще играят в турнира, Жоро Костадинов отпадна с дузпи

От Лудогорец: Искаме силни отбори, за да се докажем