Дублиращият отбор на Черноморец срази лидера Левски

Дублиращият отбор на Черноморец (Бургас) победи Левски с 2:1 в среща от 18-ия кръг на Дублиращата група и така си отмъсти на „сините” за загубата в първенството на „А” група.

В състава на „акулите” личаха имената на доста играчи от представителния отбор, а на вратата дебют направи новият играч на Черноморец Паскал Борел, който идва в тима като свободен агент. Вратарят се отличи с няколко добри прояви по време на мача и показа завиден синхрон със защитниците пред себе си. В отбора на Левски бяха само петима от първия отбор на Левски.

В 26-ата минута след грешка на централния защитник Мартин Димов, Дуду открадна топката и с точен изстреля разстреля Митрев.

В 55-ата минута отново Дуду прати топката в мрежата на „сините”, но останаха сериозни съмнения за засада на играч на „акулите”.

15-ина минути по-късно след хубава комбинация Борислав Балджийски от Левски намали на 1:2.