2. - Италия
  3. Виляреал разби Ювентус в Италия

Виляреал разби Ювентус в Италия

Италианският Ювентус загуби с унизителното 1:4 от испанския Виляреал в контролна среща. Гостите от Пиринеите определено бяха по-добрият отбор и съвсем логично спечелиха с убедителния резултат. Юве пък показа много слаба игра, която нямаше нищо общо с онази, която момчетата на Чиро Ферара демонстрираха в мача с Реал (Мадрид).

Италианският Ювентус загуби с унизителното 1:4 от испанския Виляреал в контролна среща. Гостите от Пиринеите определено бяха по-добрият отбор и съвсем логично спечелиха с убедителния резултат. Юве пък показа много слаба игра, която нямаше нищо общо с онази, която момчетата на Чиро Ферара демонстрираха в мача с Реал (Мадрид).

Като титуляри за Юве излязоха Дел Пиеро и Трезеге, които бяха сменени на почивката. За Виляреал пък в игра през първото полувреме се появиха Роси и Санти Карорла, които останаха на терена само през първата част. Като титуляр започна и новото попълнение Нилмар, който бе на терена по-време на целия мач.

"Жълтата подводница" поведе в резултата в 43-ата минута след силен и точен удар на Санти Касорла. В 52-ата минута Перейра стреля силно, но ударът му бе избит от Манингер. В добавката обаче Нилмар удвои преднината на гостите.

В 78-ата минута срамът за Юве стана голям, след като Робер Пирес направи за смях Канаваро и покачи на 3:0 за Виляреал. Все пак домакините стигнаха до почетно попадение чрез Амаури в 84-ата минута. В даденото от съдията продължение Робер Пирес отново се разписа за Виляреал и оформи крайното 4:1.

ЮВЕНТУС: Манингер, Зебина (Касерес 46), Канаваро, Легроталие (Ариаудо 81), Молинаро (Киелини 71), Мело (Тиаго 71), Каморанези (Салихамиджич 46), Маркизио (Дзанети 66), Джовинко (Яго 86), Дел Пиеро (Амаури 46), Трезеге (Якуинта 46)

ВИЛЯРЕАЛ: Лопес, Капдевила (Маркано 46), Родригес (Вента 46), Годин, Анхел, Кани (Ескудеро 61), Касорла (Пирес 46), Егурен (Сориано 74), Ибагаса (Фустер 61), Роси (Перейра 46), Нилмар

Бобан към Милан: Продадоха най-добрия си италианец

Легендата даде любопитен пример за случващото се на "Сан Сиро"

Интер се измъкна с късмет в Монца (ВИДЕО)