3. Верона изпусна победата срещу Удинезе

Верона изпусна победата срещу Удинезе

Хелас завърши наравно с друг от фаворитите за изпадане през сезона

Верона пропусна да стигне до трите точки в домакинството си срещу Удинезе, като срещата завърши 0:0. Гостите имаха две добри възможности през първото полувреме, но съперникът им доминираше в мача, но бе спрян от Хуан Мусо и гредата.

Двама от кандидатите за изпадане от Серия А влязоха в двубоя с надежда за точки. Преди почивката Барак и Фофана пробваха удари от дистанция, а Лазаня прати топката над вратата с удар от воле от добра позиция. Отново Лазяна пропусна отлична възможност в началото на второто полувреме.

Постепенно Верона започна сериозно да доминира. В 76-ата минута Мусо направи страхотно спасяване след удар с глава на Степински отблизо, като отклони топката в гредата. Домакините натиснаха и редяха атака след атака, но до гол не се стигна. Страхотно воле на Вере също се докосна от външната страна на гредата.

Мота доволен от Ювентус след издънката (ВИДЕО)

Направихме всичко, обяви старши треньорът след 1:1 у дома с Каляри

Аталанта разби Дженоа след хеттрик на Ретеги (ВИДЕО)

Бергамаските надвиха опонента си с 5:1