3. Треньорът на Лацио: Извинявам се на феновете

Треньорът на Лацио: Извинявам се на феновете

Сега отваряме нова страница и продължаваме напред

Старши треньорът на Лацио Владимир Петкович се извини на феновете на тима след тежкото поражение от Ювентус на финала за Суперкупата на Италия. "Орлите" бяха надиграни с 0:4, като получиха три гола  врамките само на четири минути през втората част.

"Получи се психологически срив след втория гол и набързо получихме още два. Ювентус нямаше много положения преди това. Ние получихме попадение, което можеше да избегнем и то след доста съмнителен фаул, но Юве се възползва от ситуацията и заслужава поздравления за това. Сега е време бързо да се съвземем от това поражение. Като че ли бяхме леко високомерни срещу този силен Ювентус, в момент, в който не бяхме напълно готови. Трябва да видим къде са ни грешките, като започнем с моите. Дори и след подобна загуба е нужно да демонстрираме характер. Винаги е неприятно, когато губиш с повече от два гола, но смятам, че ще сме готови за първия мач срещу Удинезе. Иначе смятам, че мачът бе равностоен и една ситуация можеше да обърне нещата. Затова изчаквах правилния момент, за да пусна в игра Флокари, но не се получи. Затова се извинявам на нашите фенове. Сега отваряме нова страница и продължаваме напред", заяви Петкович.