3. Торино виждаше поредна загуба, но се съвзе в първия мач на Давиде Никола (ВИДЕО+СНИМКИ)

"Торо" стигна до точката при гостуването на Беневенто

Беневенто и Торино завършиха наравно 2:2 в първия мач от 19-ия кръг на Серия А.

Срещата беше дебют начело на Торо за Давиде Никола, който наследи Марко Джанпаоло начело на тима и торинци показаха характер, за да се спасят от загубата.

Оше в 10-та минута Камил Глик даде аванс на домакините, но след намесата на ВАР попадението беше отменено заради игра с ръка.

В 31-та обаче Бенито Виола прати топката зад Сиригу и голът остана - 1:0.

Четири минути след почивката Беневенто удвои аванса си. Лападула беше на точното място да засече спорна топка и отбеляза.

Само две минути след това обаче Торино се върна в мача. Синго подаде към Симоне Дзадза и отблизо с глава италианецът отбеляза.

В 62-та отново Дзадза беше точен след подаване на Белоти, но отново ВАР се намеси и отново заради игра с ръка.

Така в третата минута на продължението Торино все пак стигна до точката. Отново Дзадза беше точен за Торо, след като засече остро центриране и матира Монтипо.

Така Торино излезе на 18-то място с 14 точки, докато Беневенто е 11-ти с 22.