3. Спалети: Арсенал заслужаваха да ни победят

Спалети: Арсенал заслужаваха да ни победят

Имахме сериозни трудности на „Емиратс”, а те бяха брилянтни, когато владееха топката. Играха страхотно и заслужаваха да победят. Особено през първата част, когато ни надиграха напълно.

Арсенал заслужаваха да ни победят. Това заяви треньорът на Рома Лучано Спалети след първия 1/8-финал на Шампионската лига срещу лондонския Арсенал. Италианците загубиха мача с 0:1.

„Имахме сериозни трудности на „Емиратс”, а те бяха брилянтни, когато владееха топката. Играха страхотно и заслужаваха да победят. Особено през първата част, когато ни надиграха напълно. През второто полувреме обаче ние се представихме значително по-добре. Главна причина за това бе включването в игра на Писаро”, заяви Спалети.

„Определено можем да продължим напред след този резултат. Ще атакуваме и ще се надяваме да отбележим достатъчно на брой попадения. Убеден съм, че следващият мач ще е съвсем различен от този”, завърши Спалети, цитиран от „Кориере дело спорт”.