Сасуоло и Болоня не излъчиха победител помежду си (ВИДЕО)

Двата тима си вкараха по едно попадение

Сасуоло и Болоня не се победиха и врътнаха 1:1 в мач от 10-ия кръг на Серия А. Срещата, завършила без победител, направи така, че тимът от Емилия-Романя не успя да влезе в Топ 6, оставайки 7-и с 15 точки на сметката си, докато Сасуоло е 14-и с 11 точки на сметката си.

Мачът на „Мапей“ започна ударно за гостите, които поведоха в резултата още в 3-ата минута. Мишел Аебишер подаде към Йошуа Зиркзее, който мина покрай няколко защитници на домакините и се озова сам срещу вратаря. Андреа Консили бе финтиран и бившият нападател на Байерн прати топката в мрежата.

„Неровердите“ се върнаха в мача в най-подходящото време – точно преди края на първото полувреме. В 44-ата минута Даниел Бокола показа добра техника, овладявайки подаване на Жереми Толян. Последва шут отдалеч, който завърши с топка в долния ляв ъгъл – 1:1.

Десет минути преди края на редовното време Зиркзее отново преодоля Консили, но голът не бе зачетен от ВАР заради засада.