3. Сампдория изпусна Сиена

Сампдория изпусна Сиена

Сампдория изпусна Сиена и направи домакинско 2:2 в мач от 23-ия кръг от италианската Серия "А", който се игра на стадион "Луиджи Ферарис" в Генуа. Домакините имаха превес през цялата втора част и тогава буквално смачкаха своя противник, но допуснаха късен изравнителен гол. Гостите изненадващо първи откриха резултата, след като Вергасола със силен удар изненада Кастелани в 21-ата минута и изведе напред отбора си в резултата. След това попадение футболистите на Самп наложиха натиск и това доведе до резултат. Във втората минута от продължението на първото полувреме Пиери изпусна за домакините, а след това Белучи вкара топката в мрежата и изравни резултата. През втората част Самп оказа силен натиск и това помогна на отбора да стигне до пълен обрат в 51-ата минута, когато Пацини получи пас от Касано и вкара топката в мрежата на гостите. В 79-ата минута Галопа пусна към Макароне и последният успя да мушне топката в мрежата на Кастелини и по този начин да донесе равенството на своя отбор. След тази среща Сиена заема 13-ото място в класирането с 23 точки, докато Самп е на 15-та позиция с 25 точки.

Сампдория изпусна Сиена и направи домакинско 2:2 в мач от 23-ия кръг от италианската Серия "А", който се игра на стадион "Луиджи Ферарис" в Генуа. Домакините имаха превес през цялата втора част и тогава буквално смачкаха своя противник, но допуснаха късен изравнителен гол.

Гостите изненадващо първи откриха резултата, след като Вергасола със силен удар изненада Кастелани в 21-ата минута и изведе напред отбора си в резултата. След това попадение футболистите на Самп наложиха натиск и това доведе до резултат.

Във втората минута от продължението на първото полувреме Пиери изпусна за домакините, а след това Белучи вкара топката в мрежата и изравни резултата. През втората част Самп оказа силен натиск и това помогна на отбора да стигне до пълен обрат в 51-ата минута, когато Пацини получи пас от Касано и вкара топката в мрежата на гостите.

В 79-ата минута Галопа пусна към Макароне и последният успя да мушне топката в мрежата на Кастелини и по този начин да донесе равенството на своя отбор. След тази среща Сиена заема 13-ото място в класирането с 23 точки, докато Самп е на 15-та позиция с 25 точки.