3. Роналдиньо резерва срещу Болоня

Роналдиньо резерва срещу Болоня

По всичко изглежда, че старши треньорът на Милан Карло Анчелоти ще остави бразилската си звезда Роналдиньо резерва за втори пореден мач, пише „Газета дело Спорт”. Диньо бе оставен на пейката в предишния кръг при победата над Фиорентина с 1:0, но получи шанс в приятелската среща с Хановер през седмицата, спечелена с 3:2.

Роналдиньо игра през цялото първо полувреме срещу немския тим, но не впечатли особено с изявите си, като не отправи нито един удар и не направи нито един от неговите пробиви. Анчелоти остана разочарован от представянето на бившия футболист на Барселона и го замени на почивката. Появилият се на негово място Кларънс Зеедорф раздвижи играта на тима и Милан стигна до 3 гола.

Очаква се Зеедорф да започне като титуляр в предстоящата среща с Болоня, като пред него ще играят Кака и намиращият се в отлична форма Алешандре Пато. Очаква се Дейвид Бекъм също да започне като титуляр за „росонерите”.