3. Ради Цонев вкара третия си гол за сезона при зрелищно 3:3 на "Виа дел Маре"

Ради Цонев вкара третия си гол за сезона при зрелищно 3:3 на "Виа дел Маре"

Вутов влезе след почивката за Лече срещу Монополи

Бившият играч на Левски Радослав Цонев продължава да се представя добре с екипа на третодивизионен Лече. Юношата на "сините" вкара първия гол за своя тим при равенството 3:3 с Монополи в среща от 20-ия кръг на Лега Про - група С.

Цонев откри резултата в 30-ата минута с третото си попадение за сезона. Полузащитникът имаше късмет, тъй като след удара му топката се отклони от противников защитник и стана неспасяема за стража Мирарко.

Лече изпусна трите точки в края на мача и разочарова близо 10 000 зрители на стадион "Виа Дел Маре"."Жълто-червените" допуснаха гол в 85-ата минута, дело на Алесандро Гато. Иначе през втората част в игра за домакините се появи и друг бивш футболист на Левски - Антонио Вутов.

След равенството 3:3 Лече дели втората позиция с Юве Стабия, в чиито редици е Живко Атанасов. Двата тима са с 40 точки. Лидер е Матера с 42 точки.

Мота доволен от Ювентус след издънката (ВИДЕО)

Направихме всичко, обяви старши треньорът след 1:1 у дома с Каляри

Аталанта разби Дженоа след хеттрик на Ретеги (ВИДЕО)

Бергамаските надвиха опонента си с 5:1