3. Ради Кирилов с 15 минути за Купата на Италия

Ради Кирилов с 15 минути за Купата на Италия

Българският младежки национал Радослав Кирилов игра за първия отбор на Киево в мача за Купата на Италия срещу Модена, завършил 3:0 за тима от Верона. За успеха точни бяха Урибе на два пъти и Палоски.

Кирилов, който е капитан на втория отбор на Киево, влезе в игра в 74-а минута на мястото на голмайстора Урибе и за времето, което прекара на терена показа добра игра. Той имаше и чудесен шанс за гол, но не успя да реализира.

В другия мач Болоня се наложи с 4:2 над Кротоне. Домакините поведоха с четири гола след попадения на Диаманти, Вантаджиато, Хименес и Папони, а в края на мача Кротоне върна два гола чрез Сансоне и Джурич.

В четвъртък са мачовете Фиорентина – Емполи, Дженоа – Бари и Каляри – Сиена. Другата седмица пък са двубоите Парма – Верона, Катания – Новара, Чезена – Губио.

НА ЖИВО: Италия - Белгия 2:2