3. Първият отбор победи Примаверата с 4:1 в "Деня на Ювентус" (ВИДЕО)

Първият отбор победи Примаверата с 4:1 в "Деня на Ювентус" (ВИДЕО)

Видал, Бонучи, Тевес и Куалярела вкараха за "бианконерите"

Първият отбор на Ювентус победи Примаверата на италианския шампион с 4:0 в традиционния мач с младите надежди на клуба.

Така нареченият Ден на Ювентус е нещо като празник на „Старата госпожа”, който се отбелязва всяка година на базата Вилар Пероса, а стотици фенове и бивши играчи на клуба посещават вътрешната контрола в отбора. Днес специален гост в трибуните бе президентът на УЕФА Мишел Платини.

Само 3 минути бяха нужни на звездите от първия отбор да се разпишат. Удар на Тевес бе спасен, но Видал овладя, финтира бранител и прати в мрежата за 1:0.

В 35-ата Пирло пусна за Тевес отдясно в наказателното поле, аржентинецът копна елегантно за Бонучи и на задната греда бранителят засече с глава за 2:0.

В началото на втората част Тевес пак бе изведен отдясно и елегантно копна над вратаря по диагонала – 3:0.

Веднага след това Зоран Йосипович от Примаверата развинти Бонучи с два финта и прати в далечния ъгъл за 3:1.

Исла центрира отдясно и Куалярела оформи отблизо крайното 4:1.

Мачът завърши 10 минути по-рано заради мирно и добронамерено нахлуване на феновете на Юве на терена.

Ювентус А: Буфон – Бонучи, Огбона, Киелини – Видал, Пирло, Маркизио, Погба, Асамоа – Тевес, Джовинко

Ювентус Б: Ванучи – Бертинети, Романя, Гарсия Тена, Кифарели, Емануело, Севайос, Гербаудо, Донис, Марцук, Ланини