2. - Италия
  3. Милан се препъна срещу предпоследния (ВИДЕО)

Милан се препъна срещу предпоследния (ВИДЕО)

Росонерите са осми в класирането

Отборът на Милан не успя да победи предпоследния в Серия А - тимът на Карпи. При гостуването си на опашкаря "росонерите" завършиха при 0:0.

Милан бе по-добрият отбор през първото полувреме, но така и не съумя да се възползва от шансовете си. Домакините пък имаха две добри положения чрез Бориело и Ласана.

Най-чистата ситуация бе в 15-ата минута, когато Лоло стреля опасно, а Донарума направи изключително спасяване.

През второто полувреме Милан отново владееше топката в близо 70% от времето и имаше много статични положения, но не и чисти положения.

В 76-ата минута Лабизия предотврати сериозна опасност като спря центриране, които отиваше право към непокритите в наказателното поле Бака и Луис Адриано.

Така Милан не убеди, че заслужи трите точки и двубоят завърши без попадения.