3. Марко Ди Вайо продължи агонията на Рома

Марко Ди Вайо продължи агонията на Рома

Бившият футболист на Лацио вкара два гола на "вълците" при равенството 2:2, което постигна Болоня

Нападателят на Болоня Марко Ди Вайо, който е юноша на Лацио, вкара два гола днес на Рома при равенството 2:2 на "Олимпико". Вторият от головете на бившия италиански национал падна в последните секунди на мача, като по този начин Франческо Тоти и компания все още нямат победа в първенството на Италия.

Иначе срещата започна отлично за римляните, които още в седмата минута поведоха с попадение на новото попълнение Марко Бориело. В 59-ата минута Рубин от Болоня си вкара автогол, което още повече наклони везните в полза на Рома.

Тогава обаче дойде часът на Ди Вайо, който първо в 77-ата, а след това и в 90-ата минута сюрпризира неприятно "вълците" за 2:2. Така наглед сигурната победа за Рома се изплъзна от пръстите на тима на Клаудио Раниери, който през изминалата седмицата бе бит и в Шампионската лига от германския колос Байерн.