3. Лече изпусна да победи Торино и допусна 3 нелепи гола

Лече изпусна да победи Торино и допусна 3 нелепи гола

Лече изпусна да победи закъсалия Торино на собствения си "Стадио Дел Вия Маре" в среща от 20-ия кръг на италианската Серия "А", която завърши при резултат 3:3. Домакините бяха по-активният тим през целия мач, но не успяха да се поздравят с успеха. Мунари изведе Лече напред в резултата още в 12-ата минута, а отново той удвои преднината на домакините в 45-ата минута. През втората част домакините допуснаха цели 3 нелепи гола. Самуел и Делафьоре изравниха резултата на 2:2 с голове съответно в 46-ата и 55-ата минута. Кастиьо изведе отново Лече напред в 72-ата минута, но гостите от Торино се докопаха до ценната точка чрез Натали в 76-ата минута. След този мач Лече заема 17-то място в класирането с актив от 18 точки, докато Торино е на 18-та позиция с 16 точки.

Лече изпусна да победи закъсалия Торино на собствения си "Стадио Дел Вия Маре" в среща от 20-ия кръг на италианската Серия "А", която завърши при резултат 3:3. Домакините бяха по-активният тим през целия мач, но не успяха да се поздравят с успеха.

Мунари изведе Лече напред в резултата още в 12-ата минута, а отново той удвои преднината на домакините в 45-ата минута. През втората част домакините допуснаха цели 3 нелепи гола. Самуел и Делафьоре изравниха резултата на 2:2 с голове съответно в 46-ата и 55-ата минута. Кастиьо изведе отново Лече напред в 72-ата минута, но гостите от Торино се докопаха до ценната точка чрез Натали в 76-ата минута.

След този мач Лече заема 17-то място в класирането с актив от 18 точки, докато Торино е на 18-та позиция с 16 точки.