3. Лацио записа минимален успех над Палермо след гол на Роки

Лацио записа минимален успех над Палермо след гол на Роки

Лацио записа минимален успех с 1:0 над Палермо в първи мач от 17-ия кръг на италианската Серия „А”. Единственото попадение в срещата на „Олимпико” реализира резервата Томазо Роки в 66-ата минута.

През първото полувреме гостите от Палермо създадоха доста положения за гол, но не съумяха да ги реализират.

След почивката възпитаниците на Делио Роси подобриха играта си и в 66-ата минута Роки се възползва от центриране на Мени и откри резултата. Седем минути след гола Балдзарети получи втори жълт картон и остави Палермо с десет човека на терена. До края резултатът остана непроменен и Лацио спечели ценни 3 точки.

След победата Лацио заемат 6-о място в подреждането с 27 точки, докато Палермо са 9-и с 23.