3. Фиорентина обърна Интер и излезе на трето място (ВИДЕО)

Фиорентина обърна Интер и излезе на трето място (ВИДЕО)

Три червени картона бяха показани в мача

Фиорентина стигна до пълен обрат срещу Интер и след 2:1 на "Артемио Франки" излезе на трето място в класирането.

От своя страна "нерадзурите" остават с три по-малко и са пети.

След началния натиск на домакините с най-сериозния пропуск се отчете Иличич.

В 25-ата минута гостите изненадващо поведоха чрез Брозович, който получи хубав пас от Паласио.

Въпреки натиска на "виолетовите" до края на първата част те не стигнаха до попадение. С най-сериозния пропуск се отчете Едер.

В 60-ата минута Фиорентина все пак заслужено възстанови равенството. Тогава Борха Валеро отбеляза с глава след колективна грешка на противниковата защита.

Седем минути преди края Алекс Телес бе изгонен и гостите доиграха мача с човек по-малко.

В заключителните минути стана особено интересно. Първо Кума осигури пълния обрат за Фиорентина, а в продължението след сблъсъци между състезатели на двата тима Сарате и Кондогбия бяха изгонени.