3. Дженоа измъкна 1:1 от Аталанта в нервен мач

Дженоа измъкна 1:1 от Аталанта в нервен мач

Дженоа завърши 1:1 с Аталанта на собствения си "Луиджи Ферарис" в среща от 16-ия кръг на италианската Серия "А". Домакините не успяха да се протиположат на гостите от Бергамо и логично не успяха да стигнат до краен успех. Мачът бе нервен и изпълнен с грубости, като съдията Джанокаро показа 3 червени картона. Първото попадение бе дело на Флокари от гостите, който отбеляза в 17-ата минута след асистенция на Дони. Съдията показа червени картони на Миланело от домакините в 63-ата минута, както и на Хандбал от гостите в 57-ата минута и Ривалта в 70-ата минута. Изравнителният гол за тима на Дженоа бе дело на Скули в 87-ата минута. След този мач Дженоа заема 7-то място в класирането с актив от 26 точки, а Аталанта е на 7-мо място с 24 точки.

Дженоа завърши 1:1 с Аталанта на собствения си "Луиджи Ферарис" в среща от 16-ия кръг на италианската Серия "А". Домакините не успяха да се протиположат на гостите от Бергамо и логично не успяха да стигнат до краен успех. Мачът бе нервен и изпълнен с грубости, като съдията Джанокаро показа 3 червени картона.

Първото попадение бе дело на Флокари от гостите, който отбеляза в 17-ата минута след асистенция на Дони. Съдията показа червени картони на Миланело от домакините в 63-ата минута, както и на Хандбал от гостите в 57-ата минута и Ривалта в 70-ата минута. Изравнителният гол за тима на Дженоа бе дело на Скули в 87-ата минута.

След този мач Дженоа заема 7-то място в класирането с актив от 26 точки, а Аталанта е на 7-мо място с 24 точки.