3. Делио Роси разочарован от загубата от Фиорентина

Делио Роси разочарован от загубата от Фиорентина

Едва ли някой от треньорите в Италия иска да е на мястото на Делио Роси в момента. Ексцентричният наставник и неговия Лацио записаха четвърта поредна загуба в италианската Серия „А”. Този път „орлите” загубиха с 0:1 при гостуването си на коравия Фиорентина, като решителното попадение, дело на Алберто Джилардино, падна в самия край на срещата, което разочарова Делио Роси, пише Channel 4.

„Според мен създадохме достатъчно шансове и до последния момент атакувахме съперника. Не е най-лесното нещо да играеш с 10 човека във Флоренция, но ако някой заслужаваше победата днес, то това бе Лацио. Благодарих на момчетата за добрата игра. Срамно е да загубиш такъв мач, но няма от какво да се притесняваме, на прав път сме”, заяви Роси.