3. Четири поред за Сасуоло в Серия "А" (ВИДЕО)

Четири поред за Сасуоло в Серия "А" (ВИДЕО)

Доменико Беради донесе успеха срещу Сампдория с красив гол след почивката

Сасуоло записа четвърта поредна победа в Серия "А", след като спечели с 1:0 домакинството си на Сампдория.

Още в третата минута Доменико Беради стреля в долния ляв ъгъл, но стражът на Сампдория спаси. Малко по-късно гостите имаха шанс първи да вкарат гол. Якуб Янкто бе сам в наказателното поле, финтира вратаря, но уцели левия стълб на вратата.

В 15-ата минута Антонио Кандрева стреля с глава, но защитник на домакините блокира удара му. Сасуоло също имаше добра възможност. Хамед Траоре се освободи добре, но изстрелът му мина покрай гредата.

Нова голова възможност пред домакините се откри в 27-ата минута. Хамед Траоре отбеляза гол, който обаче не бе зачетен заради засада.

В 61-ата Жереми Бога се озова в чудесна голова позиция. Той излезе очи в очи с вратаря Емил Аудеро, който обаче успя да се намеси успешно. Победният гол падна в 69-ата минута. Доменико Беради засече центриране в наказателното поле и с ножичен удар успя да се разпише, с което донесе победата за своите.