3. Божинов вкара четири гола в контрола

Божинов вкара четири гола в контрола

Българският национал Валери Божинов наниза нови четири гола в приятелски мач на Парма, съобщава сайтът на „дуковете”. Тимът на Франческо Гуидолин размаза с 10:0 аматьорите от Марцолара.

Първата част завърши при резултат 2:0. След почивката в игра се появи Валери Божинов, който се развихри. Таранът наниза четири попадения и бе с най-голям дял за категоричната победа. Силните изяви на българина му дават огромни шансове да стартира сред първите единайсет срещу Аталанта в неделя.

Преди седмица Валери отново вкара четири пъти в контрола, а след това се разписа срещу Сиена за победа с 1:0 в Серия А.