3. Бойко 1:1 между Трабзонспор и Интер (видео)

Бойко 1:1 между Трабзонспор и Интер (видео)

Двата тима имаха сметки за решаване от предишния им мач, но направиха 1:1 в здрава битка

Трабзонспор и Интер направиха 1:1 в много здрав мач на стадион „Хюсеин Авни Акер“ в Трабзон.

Двата тима имаха сметки за решаване от предишния им мач, когато още в старта на Шампионската лига турците надиграха изненадващо Интер в Милано. Сега италианците дойдоха за реванш вече като лидери в групата.

Мачът пред препълнените трибуни премина много равностойно през всичките 90 минути, но като че ли в края домакините трябваше малко повече да съжаляват.

След домакински натиск за Трабзонспор в началото на срещата, Интер обаче поведе първи в резултата. „Нерадзурите“ изненадаха своя съперник в 18-ата минута след „аржентинско“ попадение. Дошлият от Велес Сарсфийлд Рикардо Алвареш направи много добро двойно подаване пред наказателното поле с Диего Милито, след което с хубав фалцов удар откри резултата.

Не минаха и пет минути обаче и турците изравниха. В 23-ата минута Халил Алтинтоп стреля от 30 метра, топката рикошира и влезе в мрежата на Жулио Сезар.