2. - Испания
  3. Реал дава почивка на Каземиро, търси му заместник

Реал дава почивка на Каземиро, търси му заместник

Бразилецът ще е на пейката срещу Билбао

Халфът на Реал Мадрид Каземиро може да получи почивка в събота и да не започне в двубоя с Атлетик Билбао от четвъртия кръг на Ла Лига.

Бразилецът се завърна в Испания след дълго пътуване и натрупана умора след международните мачове на Бразилия в последната седмица. Един от вариантите за заместник на Каземиро в сърцето на полузащитата е бившият играч на Бетис Дани Себайос, който игра силно при успеха на Испания с 6:0 над Хърватия.

Иско е вторият вариант, макар че качествата на "магьосника" са най-вече в предни позиции. Марко Йоренте е естественият заместник на Каземиро - с типична роля на опорен полузащитник. Точно срещу баските обаче Лопетеги надали ще рискува с включването на играч, който рядко получи минути на терена.

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1