2. - Испания
  3. Пике: Запомнете едно нещо - ние сме Барса

Пике: Запомнете едно нещо - ние сме Барса

"Още нищо не е свършило", закани се бранителят

Защитникът на Барселона Жерард Пике не губи увереност в шансовете на тима за титлата в Ла Лига след разочароващото равенство 2:2 срещу Селта.

“Запомнете едно нещо, ние сме Барса и още нищо не е свършило. Битката до самия край е част от нашето ДНК. Дръжте си главите високо вдигнати и във вторник започваме отначало!”, написа в Туитър Пике, визирайки домакинството срещу Атлетико Мадрид.Преди това пък бранителят публикува в социалната мрежа: “Беше ни отредено да се преструваме. Да се преструваме”, което е част от текста на песента Time To Pretend на MGMT.

Най-вероятно става въпрос за фаула, довел до второто изравнително попадение на Селта във вчерашния двубой. От каталунския лагер са категорични, че Пике не е извършил въпросното нарушение срещу Рафиня, като обвинят своя юноша в симулация.

Педри трябва да идва при мен, за да играе, шегува се германецът

Реал (Мадрид) се озори с Реал Сосиедад, но стигна до успеха след две дузпи (ВИДЕО)