2. - Испания
  3. ОБЗОР: Реал Сосиедад остана четвърти в Испания преди мача с Барселона (РЕПОРТАЖИ)

Вижте как завършиха първите три неделни мача в „Ла Лига”

Реал Сосиедад взе само точка от визитата си на Валядолид след 0:0 и в XVI кръг остана на четвъртото място в испанската „Ла Лига”.

Баските хвърлиха много усилия в стремежа си да спечелят на “Хосе Сория”, но така и не съумяха да реализират. По този начин те вече имат само една победа в последните си четири шампионатни срещи.

Домакините пък имаха по-чистите положения, като в 22-ата минута Пабло Ервиас нацели гредата, а в 71-вата Сержи Гуардиола пропусна сам срещу вратаря на гостите.

В следващия кръг Реал Сосиедад посреща шампиона и лидер в класирането Барселона.

По-рано през деня днес Хетафе спечели с минималното 1:0 визитата си на Ейбар, който завърши мача с човек по-малко, докато Бетис надви Атлетик Билбао у дома с 3:2.

В 19:30 часа стартира двубоят Леганес – Селта, докато в 22:00 отборът на Осасуна приема Севиля.

РЕЗУЛТАТИ*:

Ейбар – Хетафе 0:1

Бетис – Атлетик Билбао 3:2

Валядолид – Реал Сосиедад 0:0

*РЕПОРТАЖИ ОТ ВСИЧКИ МАЧОВЕ МОЖЕ ДА ГЛЕДАТЕ В СЕКЦИЯ "ВИДЕО" - ТУК!

Педри трябва да идва при мен, за да играе, шегува се германецът

Реал (Мадрид) се озори с Реал Сосиедад, но стигна до успеха след две дузпи (ВИДЕО)