2. - Испания
  3. Кристиано Роналдо: Аз съм просто човек

Кристиано Роналдо: Аз съм просто човек

Звездата на Реал (Мадрид) Кристиано Роналдо призна, че е направил много грешки по време на снощния мач на неговия тим срещу Алмерия. „Белия балет” успя да победи с 4:2, а след мача португалецът напомни, че е просто човек. Въпреки, че Роналдо отбеляза четвъртия гол, малко по-рано той изпусна дузпа, а след това отказа да поздрави Карим Бензема, който довкара топката във вратата на Алмерия.

Звездата на Реал (Мадрид) Кристиано Роналдо призна, че е направил много грешки по време на снощния мач на неговия тим срещу Алмерия. „Белия балет” успя да победи с 4:2, а след мача португалецът напомни, че е просто човек. Въпреки, че Роналдо отбеляза четвъртия гол, малко по-рано той изпусна дузпа, а след това отказа да поздрави Карим Бензема, който довкара топката във вратата на Алмерия.

В края на мача най-скъпият играч в света пък си изкара глупав червен картон и ще пропусне следващия мач на своя тим в първенството срещу Валенсия.

„Аз съм човек и правя грешки. Свалих си фланелката инстиктивно, но вече се извиних на съотборниците си. Аз съм перфекционист и съжалявам, че изпуснах дузпата, но в същото време се радвам, че Бензема довкара топката”, сподели Роналдо пред „Марка”.