3. Бетис препарира Валенсия с фамозен обрат в края (видео)

Бетис препарира Валенсия с фамозен обрат в края (видео)

"Прилепите" водеха до 90-ата минута, но получиха два гола в продължението

Бетис  препарира Валенсия с фамозен обрат в края (видео)
Валенсия завърши лошата седмица в Шампионската лига с провал и в Примера дивисион. „Прилепите” водеха с 1:0 като гост на Бетис, но допуснаха два гола в продължението на мача и загубиха с 1:2. Това бе първа победа за севилци в 10 мача в Ла Лига, а поражението под номер 3 за Валенсия през този сезон в първенството.

Напрежението в лагера на Бетис се усещаше и домакините правеха много лесни грешки. Първата част обаче не бе много силна и за гостите като никой не можа да се възползва от малкото голови ситуации пред двамата вратари.

Втората част потвърди спокойната игра на Валенсия и по-стихийните изяви на Бетис. „Прилепите” стигнаха до първи гол в 66-ата минута, когато бърза комбинация принуди Дорадо да си отбележи автогол за 0:1.

Домакините не можеха да стигнат до нищо по-опасно при последвалия натиск и публиката посрещна доста умърлушено табелката, показваща 4 минути добавено време.

Тези 4 минути обаче донсеоха много радост по трибуните на „Бенито Вилямарин” в Севиля. Рубен Кастро заби два гола за три минути пред слисания поглед на стража на Валенсия и обърна мача за 2:1.