2. - Испания
  3. Атлетико без Рейес срещу Валенсия за Лига Европа

Атлетико без Рейес срещу Валенсия за Лига Европа

Крилото на Атлетико (Мадрид) Хосе Антонио Рейес няма да може да помогне на своя тим този четвъртък, когато „дюшекчиите” гостуват на Валенсия в първи мач от испанския сблъсък в четвъртфиналите на Лига Европа, съобщава агенция „Ройтерс”.

Рейес получи контузия в мускула на десния крак по време на вчерашното дерби с Реал, загубено от Атлетико с 2:3 на „Бернабеу”. Именно Рейес откри резултата в полза на гостите, но през втората част се контузи и бе заменен.

До момента бившият ас на Севиля има 4 мача в Лига Европа, в които е записал 1 гол и 2 асистенции.