3. Валери Домовчийски не игра при победа на Херта

Валери Домовчийски не игра при победа на Херта

Българският нападател Валери Домовчийски отново бе пренебрегнат от треньора на Херта Лусиен Фавър и не влезе дори като резерва при победата над Бохум с 3:2 в мач от 14-тия кръг на немската Бундеслига. Интересното е, че в тази среща резерва бе и голмайсторът на тима Марко Пантелич, който влезе в игра на мястото на Дардай в 82-ата минута. Първото попадение за берлинчани бе дело на Рафаел в 25-ата минута, а 8 минути по-късно сърбинът Гойко Кацар удвои резултата. Берлинчани вкараха и трети гол, дело на Сисеру в 39-ата минута и на практика си личеше, че интригата е убита. Домакините от Бохум надиграха тотално своя съперник през второто полувреме, като не им достигна малко късмет, за да измъкнат поне равенство. В 51-ата минута словакът Шестак изравни, а в 75-ата минута Мичел направи намали резултата на 2:3. Домакините имаха още шансове за гол, но те бяха пропиляни и по този начин загубата бе неизбежна.

Байерн размаза Холщайн Кил, вкара цели шест попадения на опонента си (ВИДЕО)