3. Треньорът на Щутгарт: Няма невъзможни неща

Треньорът на Щутгарт: Няма невъзможни неща

Старши треньорът на немския Щутгарт Кристиян Грос заяви, че тимът му ще бъде в пълна бойна готовност за реванша от осминафиналите на Шампионската лига срещу Барселона. В първата среща двата състава не излъчиха победител и срещата завърши при резултат 1:1.

„В отбора цари отлично настроение, всички сме крайно мотивирани. Няма невъзможни неща, затова смятам, че и победата на „Камп Ноу” не е изключена. Напълно способни сме да покажем футбола, който демонстрирахме през първите 45 минути на първата среща. Евентуална победа и класиране на четвъртфиналите ще станат най-ярките събития в треньорската ми кариера”, заяви Грос, цитиран от официалния сайт на клуба.

„Няма да летим за Испания само за да отбием номера. За много от играчите ни този мач ще бъде на живот и смърт. Няма да губим вяра, всичко е наши ръце”, добави специалистът, който с пристигането си обърна сезона на швабите.