3. Мицански вкара в дебюта си, но Инголщад загуби с 9 души

Мицански вкара в дебюта си, но Инголщад загуби с 9 души

Българинът се разписа и бе заменен в края, когато нещата станаха много сложни за Инголщад

Мицански вкара  в дебюта си, но Инголщад загуби с 9 души
Българският нападател Илиян Мицански дебютира с гол за втородизионния немски Инголщад. Роденият в Сандански нападател започна като титуляр и се разписа при загубата с 1:2 у дома от Падерборн.

Мачът на „Ауди Шпортпарк” в Инголщад започна лошо за домакините. Мицански стартира от първата минута, но в 27-ата Елиас Качунга изведе Падерборн напред – 0:1.

Илиян Мицански изравни в 68-ата минута и домакините вдигнаха глава при 1:1.

Четвърт час преди края обаче партньорът на Мицански в предни позиции, бразилецът Каюда си изкара втори жълт картон и домакините доиграха с 10 души.

Това доведе до рокада в тима на Инголщад и Мицански отстъпи място на защитника Марвин Матип в опит да бъде задържана едната точка.

Всичко рухна в 84-ата минута, когато Бертелс изведе Падерборн отново напред за 1:2.

Резервата Щефан Лейтл получи директен червен картон в 86-ата минута и Инголщад остана само с 9 души на терена.

Минута по-късно албанският халф Албан Меха реши всичко с трети гол за гостите.

Първата загуба на Инголщад в последните 4 мача оставя отбора на 10-то място с 29 точки. Падерборн е 11-ти, но вече с 26.

Ето всички резултати от трите съботни срещи във Втора Бундеслига:
Инголщад – Падерборн 1:3
Зандхаузен – Санкт Паули 4:1

Бохум – Ян Регенсбург 0:2

Борусия (Дортунд) се провали в Берлин при визитата си на Унион (ВИДЕО)

Рурците влязоха в серия победа - загуба

Сензация! Леверкузен със звучен провал срещу слабака Холщайн Кил (ВИДЕО)

"Аспирините" имаха аванс от 2:0, но взеха само точка

Компани: Трябва да се върнем към победите още в мача срещу Айнтрахт

Специалистът ще се опита да забрави максимално бързо двубоя с Астън Вила

Айнтрахт с четвърта поредна победа в Бундеслигата, надделя над Холщайн Кил като гост (ВИДЕО)