3. Хановер се изравни с Леверкузен и Байерн на върха (+ВИДЕО)

Хановер се изравни с Леверкузен и Байерн на върха (+ВИДЕО)

Хановер продължи добрия си старт в Бундеслигата със спокойна победа 2:0 над Хамбургер в неделя следобед. Двубоят бе последеният от програмата на 3-ия кръг.

Бяха нужни само 13 минути на домакините, за да открият резултата. Леон Андерсон засече с глава центриране на Мийко Алборнос и вкара отблизо.

Хановер вкара втори гол само 11 минути по-късно, когато Артур Собиех намери долния ъгъл също от близко разстояние след отлична работа на Хоселу.

Люис Холтби пропусна най-доброто положение за гостите през първото полувреме, но германецът не улучи вратата с шут пред наказателното поле.

Николай Мюлер беше близо да направи 3:0 в началото на второто полувреме, но стреля встрани, преди Леонардо Битенкурт да бъде отказан от Ярослав Дробни на вратата на Хамбургер.

Двата отбора имаха редица положения в заключителните моменти. Артьомс Рудневс тресна гредата за гостуващия състав, а Хановер запази „суха” мрежата си.

Победата изравни Хановер с лидерите Леверкузен и Байерн, докато Хамбургер се свлече на последното.

15 0 Херта 3 0 1 2 5:9 -4 1
Байерн с нова издънка, този път в Бундеслигата (ВИДЕО)

Баварците се препънаха срещу Айнтрахт във Франкфурт след 0:1 от Астън Вила през седмицата

Борусия (Дортунд) се провали в Берлин при визитата си на Унион (ВИДЕО)

Рурците влязоха в серия победа - загуба

Сензация! Леверкузен със звучен провал срещу слабака Холщайн Кил (ВИДЕО)

"Аспирините" имаха аванс от 2:0, но взеха само точка

Компани: Трябва да се върнем към победите още в мача срещу Айнтрахт

Специалистът ще се опита да забрави максимално бързо двубоя с Астън Вила

Айнтрахт с четвърта поредна победа в Бундеслигата, надделя над Холщайн Кил като гост (ВИДЕО)