3. Хановер продължава успешно битката за третото място

Хановер продължава успешно битката за третото място

Тимът на Мирко Сломка надви с 3:1 като гост Фрайбург

Тимът на Хановер продължава похода си към третото място в Бундеслигата. Този път тимът на Мирко Сломка победи с 3:1 като гост отбора на Фрайбург.

Гостите си осигуриха комфортна преднина още през първата част. Абделауйе вкара за 1:0 в 24-ата минута, а седем минути след това след добър пас Шлаудраф покачи на 2:0.

Второто полувреме започна с трети гол за гостите. В 58-ата минута на срещата Константин Рауш вкара с плонж и уби интригата. Фрайбург върнаха един гол в 79-ата минута, но това бе крайно недостатъчно.

Така след тази победа Хановер продължава със зъби и нотки да държи третата позиция, която ще даде право на отбора да играе квалификации за Шампионската лига. На две точки по-надолу е главният преследвач Байерн Мюнхен, който обаче тепърва има да изиграе мача си от кръга, който ще е срещу Айнтрахт на 23 април като гост.

Айнтрахт с четвърта поредна победа в Бундеслигата, надделя над Холщайн Кил като гост (ВИДЕО)