3. Хамбургер проспа цяло полувреме при 1:1 в Нюрнберг (ВИДЕО)

Хамбургер проспа цяло полувреме при 1:1 в Нюрнберг (ВИДЕО)

Хамбургер допусна изравнителен гол само 5 минути след като поведе

Хамбургер изпусна преднината си от един гол и направи 1:1 като гост на Нюрнберг в 18-ия кръг на Бундеслигата.

През първата част Хамбургер не направи нищо, за да затрудни своя домакин, а Нюрнберг се мъчеше да организира нещо интересно, ала не успяваше.

След паузата Ван дер Ваарт се размина с един добър пас пред вратата, но Хамбургер подобри представянето си и започна да атакува.

Гостите от севера откриха резултата 20 минути преди края. Денис Аого проби по лявото крило, центрира меко и на задната греда Артьом Рудневс засече с глава за 0:1.

Всичките им усилия отидоха на вятъра само 5 минути по-късно, защото пуснаха гол след тъч. Топката бе хвърлена по лявото крило за Гебхарт, той стигна аутлинията и върна към дузпата, където никой не пазеше чеха Томаш Пекарт и той засече с едно докосване за 1:1.

Хамбургер изпревари Щутгарт за 9-ото място с 25 точки, а Нюрнберг остава 15-ти с 21.
Борусия (Дортунд) се провали в Берлин при визитата си на Унион (ВИДЕО)

Рурците влязоха в серия победа - загуба

Сензация! Леверкузен със звучен провал срещу слабака Холщайн Кил (ВИДЕО)

"Аспирините" имаха аванс от 2:0, но взеха само точка

Компани: Трябва да се върнем към победите още в мача срещу Айнтрахт

Специалистът ще се опита да забрави максимално бързо двубоя с Астън Вила

Айнтрахт с четвърта поредна победа в Бундеслигата, надделя над Холщайн Кил като гост (ВИДЕО)