3. Фамозно воле донесе успех на Хамбургер като гост на Щутгарт (ВИДЕО)

Фамозно воле донесе успех на Хамбургер като гост на Щутгарт (ВИДЕО)

Артьом Рудневс вкара страхотен победен гол за 1:0

Хамбургер победи Щутгарт с 1:0 като гост с фантастичен гол в последна среща от 25-ия кръг на Бундеслигата и се върна в топ 6 на таблицата.

През първата част Щутгарт пробваше някак да разбие добре подредените защитници на гостите, но нямаше успех.

Най-близо до попадение беше австриецът Рафаел Холцхаузер, който стреля от пряк свободен удар, но Рене Адлер изби в гредата.

След почивката Хамбургер открадна победата с шедьовър на латвийския нападател Артьом Рудневс пет минути след паузата.

Дикмайер центрира отдясно, Рудневс проследи полета на топката и  с бомбено воле от въздуха прати фронтално над главата на Улрайх и под гредата за победния гол.

До края северняците удържаха щурма на домакините от „Мерцедес Арена” и взеха минимален успех.

Хамбургер е шести с 38 точки, а Шутгарт има 29 на 14-та позиция.

Борусия (Дортунд) се провали в Берлин при визитата си на Унион (ВИДЕО)

Рурците влязоха в серия победа - загуба

Сензация! Леверкузен със звучен провал срещу слабака Холщайн Кил (ВИДЕО)

"Аспирините" имаха аванс от 2:0, но взеха само точка

Компани: Трябва да се върнем към победите още в мача срещу Айнтрахт

Специалистът ще се опита да забрави максимално бързо двубоя с Астън Вила

Айнтрахт с четвърта поредна победа в Бундеслигата, надделя над Холщайн Кил като гост (ВИДЕО)