3. Четвърто реми за деня в Бундеслигата

Четвърто реми за деня в Бундеслигата

Кьолн и Хановер не се победиха, вижте всички резултати

Съставите на Кьолн и Хановер не се победиха в мача помежду си от XXII кръг на германската Бундеслига – 1:1.

Двата тима си размениха по едно бързо попадение, но продължиха сериите си без успех. Гостите от Хановер, които нямат победа в официален мач през 2015-та, поведоха в резултата още в петата минута. Тогава точен бе Хосе Луис Мато.

В 17-ата минута обаче нигериецът Антони Уджа възстанови равенството. В последните секунди на срещата домакините бяха с човек повече на терена, защото в 91-ата минута изгонен за втори жълт картон бе Жоао Перейра от отбора на Хановер.

След равенството Кьолн има 25 точки, като изостава с една от своя съперник в класирането. Така четири от изиграните в събота шест мача от Бундеслигата приключиха без победител.

Програма за неделя, 22 февруари:

16:30 часа – Хамбургер – Борусия (Мьонхенгладбах)
18:30 часа Волфсбург – Херта

Байерн с нова издънка, този път в Бундеслигата (ВИДЕО)

Баварците се препънаха срещу Айнтрахт във Франкфурт след 0:1 от Астън Вила през седмицата

Борусия (Дортунд) се провали в Берлин при визитата си на Унион (ВИДЕО)

Рурците влязоха в серия победа - загуба

Сензация! Леверкузен със звучен провал срещу слабака Холщайн Кил (ВИДЕО)

"Аспирините" имаха аванс от 2:0, но взеха само точка

Компани: Трябва да се върнем към победите още в мача срещу Айнтрахт

Специалистът ще се опита да забрави максимално бързо двубоя с Астън Вила

Айнтрахт с четвърта поредна победа в Бундеслигата, надделя над Холщайн Кил като гост (ВИДЕО)