3. 7-голов спектакъл изстреля Хофе на точка от топ 4 (ВИДЕО)

7-голов спектакъл изстреля Хофе на точка от топ 4 (ВИДЕО)

Хофенхайм пропиля два гола аванс и все пак успя да победи Хановер с 4:3 у дома

Хофенхайм се доближи само на точка от топ 4 в Бундеслигата след страхотен мач и успех с 4:3 у дома срещу Хановер на своя „Райн Нек Арена” в 13-ия кръг.

Домакините стартираха силно и Свен Шиплок от воле разтресе напречната греда след 6 минути игра. Хоселу от гостите можеше да огорчи бившия си отбор след грешка на Стивън Субер, но стреля от външната страна на мрежата.

Първият гол падна в 20-ата минута – Швеглер разсече недисциплинираната стена на гостите от пряк свободен удар и се разписа за 1:0, което вбеси вратаря Цийлер и той здраво нахока своите.

Домакините останаха опасни в предни позции, кореецът Ким даде пас по конец за Кевин Воланд, който удвои в 37-ата минута. Щиндъл върна гостите в играта и с глава намали разликата на 2:1 преди почивката.

Бившият нападател на Лион Джими Брианд сервира отлична топка успоредно на голлинията и Хоселу огорчи бившите си работодатели за 2:2 в 52-ата минута.

Ремито се запази само 3 минути и Полански матира Цийлер с прецизен фалцов шут извън наказателното поле за 3:2, а Никлас Шюле след още 4 минути пак направи разликата два гола с глава след пас на Швеглер – 4:2.

Щиндъл вкара втория си гол и пак върна кошмарите на домакините за 4:3, но Хофе удържа и запази трите точки.

Хофенхайм е седми с 20 точки, Хановер е осми с 19, а четвъртият Аугсбург има 21 и двата тима са близо до заветния топ 4.

Бундеслига 14/15

Байерн с нова издънка, този път в Бундеслигата (ВИДЕО)

Баварците се препънаха срещу Айнтрахт във Франкфурт след 0:1 от Астън Вила през седмицата

Борусия (Дортунд) се провали в Берлин при визитата си на Унион (ВИДЕО)

Рурците влязоха в серия победа - загуба

Сензация! Леверкузен със звучен провал срещу слабака Холщайн Кил (ВИДЕО)

"Аспирините" имаха аванс от 2:0, но взеха само точка

Компани: Трябва да се върнем към победите още в мача срещу Айнтрахт

Специалистът ще се опита да забрави максимално бързо двубоя с Астън Вила

Айнтрахт с четвърта поредна победа в Бундеслигата, надделя над Холщайн Кил като гост (ВИДЕО)