2. Фен Зона
  3. Детският отбор на ОФК Сливен отпадна на полуфиналите за Купа България

Детският отбор на ОФК Сливен отпадна на полуфиналите за Купа България

Най-малките футболисти от Детско-юношеската школа на ОФК Сливен не успяха да се класират за финала за Купата на България

Най-малките футболисти от Детско-юношеската школа на ОФК Сливен не успяха да се класират за финала за Купата на България. В полуфиналния двубой те отстъпиха на тима на Левски с 0:1, предаде кореспондентът на Novsport.com в Сливен.

Победният гол за „сините” дойде в 16-ата минута на първото полувреме. Сливен пропусна чисто положение още във втората минута от мача, когато след пряк свободен удар Иван Дянков удари греда.

През първото полувреме двата отбора бяха равностойни, но през втората част домакините имаха превес в играта.
В състава на Сливен бяха направени две смени. В 50-ата минута от игра излезе Васил Узунов, като на негово място влезе Гюнай Христенов. Седем минути по-късно Неделин Тодоров бе заменен от Велислав Тодоров. Жълт картон получи Пламен Драгнев.

В другия полуфинал Ботев 2002 надигра Литекс с 3:1. След отстраняването на Сливен и Литекс, финалният сблъсък ще бъде между Ботев 2002 и Левски.

Съставът на ОФК Сливен при децата: Павел Колев, Петър Качаров, Сава Савов, Мартин Костов, Щилиян Бойчев, Янко Георгиев, Ангел Стоянов, Пламен Драгнев / ж.к./, Васил Узунов / 50’ Гюнай Христенов/, Иван Дянков, Неделин Тодоров /57’ Велислав Тодоров/