3. Зидан: Много сме доволни, но не всичко е решено

Зидан: Много сме доволни, но не всичко е решено

Кристиано е много щастлив, че отбеляза, коментира Зизу

Треньорът на Реал Мадрид Зинедин Зидан остана доволен след успеха на тима си над Рома с 2:0 в Шампионска лига.

"Кристиано Роналдо е много щастлив, че отбеляза. Хората очакват от него голове и днес той се отличи. Много сме доволни от представянето му.

"Първото полувреме беше много трудно, но след почивката подобрихме представянето си. Не търсехме задължително победа като гост, но играхме по-добре от предишни срещи.

"Дали Рома трябваше да получи дузпа? Не видях този епизод. Мачът бе много сложен особено първото полувреме, но вкарахме два гола, а можеше да реализираме и още. Рома също имаха опасни ситуации.

"Тези две попадения са много важни. Изходът от битката не е решен, това е футбол и всичко може да се случи.

"За мен основното е отборът. Финал в Шампионска лига? Далеч сме от този момент. Трябва да мислим за следващия мач, но съм доволен от настройката на играчите," заяви французинът.