3. Жаден вратар едва не провали тима на Илия Груев (ВИДЕО)

Жаден вратар едва не провали тима на Илия Груев (ВИДЕО)

Дуисбург се изкачи до 4-ото място във Втора Бундеслига

Страхотен куриоз сътвори вратарят на Дуисбург Марк Флекен по време на домакинския двубой на своя тим срещу Инголщат 04.

Мачът все пак завърши щастливо за водения от българина Илия Груев отбор от Втора Бундеслига и той стигна до успеха с 2:1.

Срещата започна много добре за домакините и те поведоха още в 13-ата минута, след като Дан-Патрик Погенберг намери Ахмет Енгин на добра позиция и той откри резултата.

Инголщат обаче върна гола почти моментално – в 18-ата мин., след куриоза на Флекен. Стражът ожадня в най-неподходящия момент и влезе в очертанията на вратата да пие вода от шишето си. Това обаче се случи по време на атака на гостите, при която защитник на Дуисбург стигна пръв до топката и я върна с глава към Флекен.

Разбира се при липсата на вратар за Щефан Кучке бе детска игра да довкара кълбото в мрежата.

В края на полувремето обаче Алмог Коен от тима на гостите получи директен червен картон.

Това позволи на Дуисбург изцяло да доминира след почивката и в 66-ата минута "зебрите" получиха дузпа за нарушение на Ориан Ниланд. Зад топката застана Борис Ташчи и домакините отново поведоха.

Домакинската победа с 2:1 пък изкачи воденият от Илия Груев Дуисбург на 4-о място в класирането на Втора Бундеслига.

Ювентус гласи сензационен трансфер

Испанският защитник Серхио Рамос може да стане играч на италианския Ювентус

Легенда на Черно море: Може да уволним Загорчич

Легендата на Черно море Георги Кондов е убеден, че неговият любим клуб ще зарадва своите фенове и днес срещу Славия

Тухел е фаворит за нов треньор на Манчестър Юнайтед

Бившият треньор на Байерн Мюнхен Томас Тухел е водещ кандидат за мястото на мениджъра на Манчестър Юнайтед Ерик тен Хаг

Ас на Дортмунд аут за месец

Нападателят на Борусия Дортмунд Карим Адейеми ще бъде извън терените 3-4 седмици заради контузия

Тен Хаг: Можем да играем по-добре в защита

Манчестър Юнайтед може да играе много по-добре в защита и трябва да започне да го прави