3. Ювентус и Аталанта с мъчно 0:0 (ВИДЕО)

Ювентус и Аталанта с мъчно 0:0 (ВИДЕО)

Двата отбора разочароваха в сблъсъка на "Джевис"

Аталанта и Юве не излъчиха победител след 0:0 в двубой от седмия кръг на Серия А.

През първата част темпото на игра не бе особено високо, а тимът, който успя да създаде нещо, бе Ювентус, който стигна до два точни удара срещу нито един за домакините от Аталанта.

В 15-ата минута Давиде Запакоста стреля от воле, ударът му бе блокиран, топката се върна при него, но той я прати на сантиметри встрани от вратата. В 31-ата минута Николо Фаджоли стреля към левия ъгъл на вратата, но Хуан Мусо се намеси убедително.

Четири минути след това Мусо направи още едно спасяване при удар на Мойс Кийн от границата на наказателното поле. През втората част нещата се обърнаха – Аталанта имаше два точни удара, а Юве един.

В 52-ата минута Федерико Киеза стигна до топката на ръба на пеналтерията и я изстреля под напречната греда, но Хуан Мусо отново блесна. В 81-ата минута Шчесни улови топката след центриране на Коопмайнерс.

Четвърт час преди края на мача Луис Муриел стреля от пряк свободен удар, но Войчех Шчесни блесна с добро спасяване като отклони топката в гредата.

ОБЗОР: Арсенал и Астън Вила с победи, Юве падна вкъщи (ВИДЕО)

Вижте всички резултати от Шампионската лига

Шави вариант за Манчестър Юнайтед

Бившият треньор на Барселона Шави Ернандес е един от вариантите за заместник на Ерик тен Хаг в Манчестър Юнайтед

Голмайсторът на Байер пропуска мач заради автомобилна катаствофа

Голмайсторът на Байер Леверкузен Виктор Бонифейс ще пропусне гостуването на Брест в сряда в Шампионската лига, тъй като е пострадал при автомобилна катастрофа

Монако е на върха в Шампионската лига (ВИДЕО)

След разгромен домакински успех с 5:1

Гол от корнер вдъхнови Милан за дебютна победа в Шампионска лига (ВИДЕО)

„Росонерите“ биха с 3:1 у дома 10 от Брюж