3. Юнайтед прегази Звездните 11 на Ирландия - 7:1 (видео)

Юнайтед прегази Звездните 11 на Ирландия - 7:1 (видео)

Оуен се завърна с гол, Чикарито също вкара, а Бербатов игра едно полувреме, но не вкара при 7:1

След като загуби от Чивас при последната си контрола с 2:3, която бе и представянето на стадиона в Гуадалахара, днес отборът на Манчестър Юнайтед бе на точно противоположния полюс при представянето на един друг стадион – „Авива Стейдиъм”.„Червените дяволи” се изправиха срещу сборен отбор на звездите от ирландската лига и победиха с гръмкото 7:1.

Майкъл Оуен се завърна сред титулярите с гол, а на почивката вместо него влезе българинът Димитър Бербатов, който обаче не успя да се разпише. За разлика от него, мексиканецът Чикарито вкара втория си гол с екипа на Юнайтед. „Пушачът” Уейн Рууни пък игра едно полувреме и отстъпи мястото си именно на Ернандес.

Кореецът Парк даде преднина на гостите още в 13-ата минута, преди Оуен да направи удвои в 25-ата. В самото начало Чикарито вкара за 3:0, а Валенсия (60’), Парк (63’), Еванс (69’) бяха точни за 6:0.

Мулкайхи върна едно попадение в 78-ата минута, а само 4 минути по-късно португалецът Нани вкара от дузпа за крайното 7:1 в полза на „червените дяволи”.

За Манчестър Юнайтед: Кушчак (Еймъс 64’), Еванс, Смолинг, Видич, О’Шей, Валенсия, Карик (Фретчър 37’), Гибсън, Парк (Нани 64’), Рууни (Чикарито 45’), Оуен (БЕРБАТОВ 45’)

Кирил Десподов отнесе глоба от ПАОК

Гръцкият гранд глоби играчите за слабите резултати

Аугсбург надви Гладбах с 2:1 и взе втората си победа за сезона (ВИДЕО)

Кристоф Щьогер вкара почетният гол за гостите, но той не бе достатъчен за частичен обрат

Погба: Кошмарът свърши

Френският халф наруши мълчанието си около допинг скандала

Наполи мина и през Комо с 3:1, за да оглави Серия А (ВИДЕО)

Новакът успя да стигне до 1:1 на почивката, но капитулира след нея

Спалети обяви националите на Италия за Белгия и Израел

Името Малдини отново ще облече екипа на "Скуадра Адзура"

Артета хвали постоянството на Арсенал

Мениджърът на "топчиите" е доволен от добрата форма на отбора му от старта на сезона