3. Венгер: Трябваше да решим всичко в първия мач

Венгер: Трябваше да решим всичко в първия мач

Понякога футболът е жесток, клубът да мисли какво ще прави другия сезон, допълни спецът

Арсен Венгер пропусна последния си шанс да спечели европейски трофей с Арсенал.

Загубата от Атлетико Мадрид се оказа последният международен мач на "топчиите" под ръководството на французина, който се оттегля от мениджърския пост в края на сезона.

"Дадохме всичките си сили. Поздравявам Атлетико. Мисля, че те ще спечелят турнира. На нас ни липсваше нещо в последната третина на терена. Ако погледнем общия брой голови положения в двата мача, има за какво да се ядосваме.

Можехме да решим всичко в наша полза още в Лондон. Днес също създадохме много голови ситуации преди почивката. Атлетико обаче е отбор с много добра защита. Диего Годин спаси тима си поне 5-6 пъти след опасни центрирания", коментира Венгер.

"Водехме с 1:0 у дома и допуснахме глупав гол. Днес ни вкараха след контраатака в края на полувремето. Това са ключови моменти в мачове на толкова високо ниво.

Атлетико действаше плахо преди гола, но после ситуацията се промени. Диего Коща си е Диего Коща. Затова е един от най-добрите нападатели в света", продължи наставникът на "топчиите".

"Много съм разочарован. Трудно е да приемеш поражението след играта, която показа Арсенал.

Сега клубът трябва да помисли какво ще прави следвщия сезон. Понякога футболът е жесток. Той носи и хубави моменти, но и страдание след мачове като днешния", добави Венгер.

Разкриха причината за смъртта на Балдок

Причината за смъртта на Джордж Балдок е удавяне

Северна Ирландия повика нападател за мача с България

Селекционерът на националния отбор на Северна Ирландия Майкъл О'Нийл повика снощи още един нападател за предстоящите два мача от турнира на УЕФА Лига на Нациите