3. В ГЕРМАНИЯ: Вердер на Груев с реми в първия бараж за оцеляване

В ГЕРМАНИЯ: Вердер на Груев с реми в първия бараж за оцеляване

Всичко ще се реши в реванша, след нулево реми в Бремен срещу Хайденхайм

Отборът на Вердер (Бремен), в който с помощник-треньор е българският специалист Илия Груев, фиксира домакинско реми 0:0 срещу Хайденхайм в баража за оставане в Бундеслигата.

Така всичко ще трябва да се реши в реванша, който е в понеделник от 21:30 часа.

Гостите бяха близо до гола още в петата минута, когато Себастиан Гризбек стреля с глава покрай вратата.

След това и Себастиан Гризбек стреля от границата на наказателното поле, но не затрудни вратаря на домакините Иржи Павленка и той спаси.

През второто полувреме двата отбора продължиха тактическото надлъгване помежду си, но нито един от тях не успя да вземе превес.

В 66-ата минута Милот Рашица от Вердер стреля опасно от свободен удар, но на сантиметри от целта.

Малко преди края пък домакините останаха с човек по-малко, защото втори жълт картон получи Никлас Мойсандер и бе изгонен с червен.

Въпреки това обаче, в последната минута на редовното време „бременските музиканти“ имаха страхотна възможност, ала изстрелът на резервата Леонардо Битенкур бе блокиран.

Гостите пък получиха златен шанс в добавеното време, когато Тимо Беерман надскочи защитата на домакините и стреля с глава, но не успя да улучи вратата.
КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута!

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1