3. Удинезе открадна точка като гост на Интер (ВИДЕО+СНИМКИ)

Удинезе открадна точка като гост на Интер (ВИДЕО+СНИМКИ)

"Нерадзурите" изпуснаха победата в края

Отборът на Удинезе успя да открадне точка като гост на Интер в мач от италианската Серия "А". В мач от 30-ия кръг на шампионата двата тима завършиха наравно 0:0. "Нерадзурите" проспаха първата част, като в края на двубоя имаха няколко чисти ситуации за гол, но отбраната на гостите с дружни усилия предотврати всеки един от тях.

Първата част не предложи почти никакви положения пред двете врати. Удинезе се справяше добре при неутрализиране на звездите на Интер и така не позволи им да създадат опасности пред вратата на Скуфет.

В 72-рата минута Икарди пропусна страхотна възможност да открие резултата. Нагамото проби добре отляво, навлезе към наказателното поле и стреля. Икарди само трябваше да засече топката в мрежата, но вместо това я прати над вратата.

Две минути преди изтичането на редовното време настъпи разбъркване в наказателното поле на Удине. Паласио центрира, Икарди прати топката с глава успоредно на голлинията, но Камбиасо не успя да я засече, като Баду и Скуфет по някакъв начин успяха да изчистят.

В 90-ата минута Скуфет блокира удар на Камбиасо. Рикоширалата топката попадна в Милито, който стреля с глава и най-вероятно щеше да отбележи, ако не беше Домизи, който остана последна преграда пред гола и изчисти.

Така Интер остава на петата позиция с 48 точки, на три зад четвъртия Фиорентина. Удинезе е 14-и с 35.